Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Polish Ukrainian English

kancelaria@bazylikazawiercie.pl

32 67 222 71

Katolicka Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu

Aktualności

Samolotowa pielgrzymka - "Sanktuaria Francji"

Samolotowa pielgrzymka - "Sanktuaria Francji"

Rozmiar tekstu

A

A

A

Program samolotowej pielgrzymki : SANKTUARIA FRANCJI (8 dni, samolot)
organizowanej przez Parafię Św. Ap. Piotra i Pawła w Zawierciu
27.04 – 04.05.2023

1 dzień: KATOWICE – PARYŻ

Zbiórka uczestników na lotnisku w Katowicach – Pyrzowicach o godz. 12:30. Wylot do Paryża (via Frankfurt) o godz. 14:45. Przylot na miejsce o godz. 18:40. Transfer do hotelu w okolicach Paryża. Nocleg.

2 dzień: PARYŻ

Śniadanie. Zwiedzanie Paryża: Kaplica Cudownego Medalika, katedra Notre Dame, Wieża Eiffla (bez wjazdu), rejs po Sekwanie, Dzielnica Łacińska. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień: ROCA MADOUR

Śniadanie. Wyjazd do Lourdes. Po drodze postój w sanktuarium Matki Bożej w Roca Madour. Późnym wieczorem przyjazd do hotelu w Lourdes. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień: LOURDES

Po śniadaniu zwiedzanie miasta: Grota de Massabielle, bazylika Piusa X, Dom Bernadety. Czas na prywatną medytację. Wspólna droga krzyżowa. Obiadokolacja. Procesja ze świecami. Nocleg

5 dzień: CARCASSONE

Śniadanie. Przejazd do Carcassonne – średniowiecznego miasta z podwójnymi murami obronnymi. W mieście zobaczymy bazylikę St. Nazaire przylegającą do zamku na rue Dame Carcas, która jest uważana za najpiękniejszą w południowej Francji. Przejazd w okolice La Salette. Obiadokolacja. Nocleg.

6 dzień: LA SALETTE

Śniadanie. Zwiedzanie sanktuarium Matki Bożej w La Salette. Msza św., czas na prywatną modlitwę. Przejazd w okolice Parey le Monial. Obiadokolacja. Nocleg.

7 dzień: PAREY LE MONIAL – NEVERS

Śniadanie. Wizyta w bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przejazd do Nevers: kaplica
z relikwiami św. Bernadety. Przejazd w okolice Paryża. Obiadokolacja. Nocleg.

8 dzień: PARYŻ – KATOWICE

Śniadanie. Przejazd do Paryża. Montmartre, Bazylika Sacre-Coeur. Czas wolny. Obiad. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski o godz. 19:30. Lądowanie w Katowicach-Pyrzowicacho godz. 23:00.

 

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA i GODZ LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE.

Cena: 6550PLN

 

Cena zawiera: przelot samolotem (z przesiadką); opłaty lotniskowe; bagaż/os.: 1szt. bagaż podręczny do 8kg + 1 szt. bagaż rejestrowany do 23kg; transfery autokarem wg programu; 7 noclegów w hotelach 3* (pokoje 2-3 osobowe); 7 śniadań kontynentalnych, 6 obiadokolacji i 1 obiad; opiekę pilota; ubezpieczenie KL, NNW (w tym choroby przewlekłe i nowotworowe); składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (10 PLN/os); składkę do Turystycznego Funduszu Pomocowego (10 PLN/os.); podatek VAT

 

Cena nie zawiera: biletów wstępu i opłat związanych z realizacją programu – ok. 60EUR/os. (płatne na miejscu); napojów do obiadu i obiadokolacji; napojów i posiłków na pokładzie samolotu; dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,7% lub 4,05% ceny) lub kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu do RP (4,3% lub 6,45%); dopłaty do pokoju jednoosobowego 1490PLN (wyłącznie po wcześniejszym potwierdzeniu ze strony biura Patron Travel); wydatków osobistych;

 

Uwaga!  Prosimy mieć na uwadze, że warunki wjazdowe (m.in. obostrzenia z tytułu Covid-19) mogą ulegać zmianie. W przypadku konieczności wykonania testu/testów – jego/ich koszt i wykonanie leżą po stronie uczestnika. Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.

 

Zapisy i informacje w kancelarii parafialnej oraz pod numerem telefonu: 603 679 310

 

07

GRU

2022

1142

razy

czytano

95/128

bazylikazawiercie.pl

Rzymskokatolicka Parafia Pod Wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu

 

42-400 Zawiercie
ul. Sienkiewicza 4

Telefon: 32 67 222 71

E-mail: kancelaria@bazylikazawiercie.pl

 

Numer rachunku bankowego parafii:
88 2030 0045 1110 0000 0177 2360

Logo serwisu.

Katolicka Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia