Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Polish Ukrainian English

kancelaria@bazylikazawiercie.pl

32 67 222 71

Katolicka Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu

Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego 8 stycznia 2023

Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego 8 stycznia 2023

Rozmiar tekstu

A

A

A

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

8 stycznia 2023

1. Przy dzisiejszym Święcie dziękujemy Bogu za włączenie nas do wspólnoty Chrystusowego Kościoła przez Sakrament Chrztu św. Kolędy zgodnie z tradycją śpiewamy do Uroczystości Matki Bożej Gromnicznej. Dzisiaj po południu od godz. 17:00 – spotkanie z Żywym Różańcem w Bazylice - będzie adoracja przy Żłóbku Betlejemskim ze śpiewem kolęd – zapraszamy.

2. Wsobotę 28 stycznia o godz. 19:00 będzie w naszej Bazylice KONCERT BOŻONARODZENIOWY w wykonaniu chóru, orkiestry i solistów REPREZENTACYJNEGO ZESPOŁU ARTYSTYCZNEGO WOJSKA POLSKIEGO  z Warszawy, na który serdecznie już dziś Was wszystkich zapraszamy.

3. Mamy jeszcze cztery miejsca wolne na samolotową pielgrzymkę w dniach 27 kwietnia do 4 maja  - Sanktuaria Francji. W planie m.in: Lourdes, La Salette, Paryż, Carcasssone, Paraey Le Monial i inne. Program pielgrzymki jest na stronie internetowej naszej parafii, w gablotach ogłoszeniowych i w zakrystii. Zapisy w nadchodzących dniach. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

4. Do piątku kontynuujemy wizytę duszpasterską - kolędę. W sobotę od rana będzie kolęda uzupełniająca – jeśli kogoś z państwa nie było w domu podczas kolędy, a  bardzo cenicie sobie błogosławieństwo kolędowe  -  można zgłosić w kancelarii, zakrystii lub telefonicznie i umówić wizytę duszpasterską na sobotę, ewentualnie na piątek wieczorem.

5. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania o godz. 18:45: wtorek grupa I i II, w środę gr. III.

6. Przyszła trzecia niedziela miesiąca – taca jest przeznaczona na fundusz remontowy - wszystkie ofiary i Dary Serca są przeznaczone na opłacenie kolejnej raty za wykonane prace w minionym roku zwłaszcza: nowy podjazd dla osób z niepełnosprawnościami, remont Kaplicy Najświętszego  Sakramentu i nowe schody.

7. Polecamy na lekturę duchowną tygodnik. Niedziela – piękny artykuł o scholi dziecięcej z naszej parafii, Gość Niedzielny i nasze Wiadomości Parafialne.

8. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli, i Bożego błogosławieństwa na nadchodzący tydzień.

07

STY

2023

645

razy

czytano

86/128

bazylikazawiercie.pl

Rzymskokatolicka Parafia Pod Wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu

 

42-400 Zawiercie
ul. Sienkiewicza 4

Telefon: 32 67 222 71

E-mail: kancelaria@bazylikazawiercie.pl

 

Numer rachunku bankowego parafii:
88 2030 0045 1110 0000 0177 2360

Logo serwisu.

Katolicka Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia